برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پنج حوزه انتخابیه آلمان

0
(0)

به گزارش ایسنا، «علیرضا محمودی» مدیرکل کنسولگری وزارت امور خارجه روز جمعه ۲۷ خرداد در جریان بازدید از سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب با توجه به اهمیت برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در داخل و خارج از کشور، تأکید کردند: مقدمات لازم برای اخذ آرا و فراهم شدن زمینه برای حضور گسترده ایرانیان خارج از کشور در این انتخابات فراهم شده است. .

مسئول برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در خارج از کشور نیز اعلام کرد این انتخابات روز جمعه ۱۷ تیرماه به غیر از داخل کشور همزمان در نمایندگی های سیاسی و کنسولی جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور برگزار می شود.

در این نشست منصور آیرم سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت گزارشی از آخرین وضعیت خدمات کنسولی به ایرانیان و اقدامات انجام شده برای تسهیل مشارکت هموطنان در دو حوزه انتخابیه در شهرهای فرانکفورت و فرانکفورت تشریح کرد. بن.

بر اساس اعلام کنسولگری ایران در فرانکفورت جمهوری فدرال آلمان، پنج شعبه اخذ رای در شهرهای برلین، هامبورگ، مونیخ، فرانکفورت و بن در روز چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پذیرای هموطنان خواهند بود.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)