برنامه آمریکا برای ایجاد اخلال در جشن‌های دهه فجر/ نشست در سفارت انگلیس برای راه‌اندازی داعش جدید

0
(0)

برنامه آمریکا برای ایجاد اخلال در جشن‌های دهه فجر/ نشست در سفارت انگلیس برای راه‌اندازی داعش جدیدخبرگزاری فارس: برنامه آمریکا برای ایجاد اخلال در جشن‌های دهه فجر/ نشست در سفارت انگلیس برای راه‌اندازی داعش جدید

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از برنامه آمریکایی‌ها برای ایجاد اخلال در جشن‌های ایام‌الله دهه فجر امسال خبر داد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: آمریکایی‌ها علاوه بر توطئه‌هایی که در سطح منطقه دارند در صدد ایجاد اخلال در داخل کشور ما نیز هستند.

وی افزود: آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند تا از طریق ایادی خود در جشن‌های انقلاب اسلامی در ایام‌الله دهه فجر اخلالاتی را ایجاد کند.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در جلسه‌ای که در سفارت انگلیس در فرانسه با حضور این دو کشور و نیز آمریکا و امارات و برخی دیگر از کشورهای مرتجع منطقه برگزار شد برایند این بود که کشورها به دنبال ایجاد یک داعش جدید در منطقه هستند.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: حجم سلاحی‌ که آمریکایی‌ها به منطقه وارد می‌کنند در کنار سایر عوامل نشان دهنده آن است که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها از پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه به شدت نگران هستند.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)