اگر این سه ویژگی حضرت زهرا(س) در ما بود اکنون طلاقی نبود + فیلم

0
(0)

اگر این سه ویژگی حضرت زهرا(س) در ما بود اکنون طلاقی نبود + فیلم

حجت‌الاسلام رفیعی با اشاره به آخرین وصیت‌های حضرت زهرا(س) در بستر شهادت اظهار کرد: حضرت زهرا(س) درشب آخر شهادت خود به حضرت علی سه مطلب از زندگی خودشان فرمودند که اگر امروزه این سه نکته در زندگی‌ها رعایت می‌شد، اثری از طلاق نبود.

حجت الاسلام رفیعی

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا حجت‌الاسلام رفیعی در بیاناتی با اشاره به برخی ویژگی‌های حضرت زهرا(س) گفت: اگر خطبه فدکیه و حضرت زهرا(س) نبود امروز اثری از اسلام و شیعه نبود، در حقیقت تمام عظمت امروز شیعه از تلاش های حضرت زهرا(س) است.

وی با اشاره به آخرین وصیت‌های حضرت زهرا(س) در بستر شهادت اظهار کرد: حضرت زهرا(س) در شب آخر شهادت خود به حضرت علی سه مطلب از زندگی خودشان فرمودند که اگر امروزه این سه نکته در زندگی‌ها رعایت می‌شد، اثری از طلاق نبود و بسیاری از معضلات اجتماعی در سطح خانواده ها به وجود نمی‌آمد.

حجت‌الاسلام رفیعی تصریح کرد: حضرت زهرا(س) به شوهر خود فرمودند یاعلی من در زندگی به تو خیانت نکردم، به تو دروغ نگفتم وهمیشه با تو همراه بودم و مخالفتی با حرف تو نکرده‌ام.

این کارشناس دینی افزود: به عبارتی حضرت زهرا(س) بر سه محور «امانت» «صداقت» و «اطاعت» در زندگی تاکید کردند که اگر فقط این سه مطلب در زندگی های جوانان امروز رعایت می شد، طلاقی وجود نداشت.

فیلم سخنرانی را در ادامه ببینید.

انتهای‌پیام/

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)