انهدام باند جیب بر ها در مرکز تهران

0
(0)

دستگیری سارق

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرگرد "محمد رضا موسوی" در تشریح این خبر گفت: با توجه افزایش میزان سرقت های جیب بری در محدوده مذکور خصوصا در ایستگاه های اتوبوس های تندرو، جلسه ای در کلانتری تشکیل و تیمی از ماموران برای بررسی و دستگیری سارق یا سارقان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: در بررسی های انجام شده چهار تن از سارقان حرفه ای این محدوده که در محله های مختلف اقدام به سرقت و جیب بری می کردند، شناسایی شده و تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی افزود: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آنها صادر شد و بلافاصله تیمی از ماموران پس از شناسایی مخفیگاه متهمان به محل اعزام شدند و طی یک عملیات ضربتی هر چهار متهم را بازداشت کردند.

رئیس کلانتری ۱۰۵ سنایی، اظهار داشت: هر چهار متهم به کلانتری منتقل و در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دستگاه گوشی تلفن همراه و یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان وجه نقد مسروقه از مسافران اتوبوس های تندروی درون شهری، کشف شد.

سرگرد موسوی، تصریح کرد: این متهمان در اعترافات خود اظهار داشتند که از محدوده میدان راه آهن تا میدان تجریش سوار اتوبوس های تندرو می شدند و با استفاده از شلوغی داخل اتوبوس ها اقدام به سرقت و جیب بری می کردند.

گفتنی است، این پرونده ۶ شاکی دارد و هر چهار متهم پس از تکمیل پرونده راهی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ شدند.

لینک اصلی خبر

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)