انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده ها

0
(0)
انعقاد 5 تفاهم نامه برای ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده هابه گزارش ایسنا در حاشیه دومین نمایشگاه در آبادیران، 5 تفاهم نامه بین بنیاد حیات کمیته امداد امام خمینی (ره) و شرکت های دانش بنیان برای توسعه و ایجاد اشتغال برای خانواده های تحت پوشش این کمیته منعقد شد.

این قراردادها به شرح زیر است:

* تفاهم نامه بنیاد حیات و محبوب سرابی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در موضوع راه اندازی کسب و کار خرد خانگی با استفاده از تولید پروتئین حشرات.

* تفاهم نامه بنیاد حیات با حمیدرضا زمزم، مدیرعامل یک شرکت دیگر در موضوع مدیریت تولید هدایای تبلیغاتی.

* تفاهم نامه بنیاد با جمال تاج الدین، مدیرعامل یک شرکت دیگر در خصوص تامین نیروی انسانی با الگوی کارفرمایی.

* تفاهم نامه بین بنیاد حیات و زهرا رادمنش، مدیرعامل یکی دیگر از شرکت های دانش بنیان در موضوع مدیریت کشت گیاه کبر.

* تفاهم نامه بنیاد با جواد ذفت مدیرعامل یکی از گروه های صنعتی در خصوص توسعه کولرهای صنعتی.

در این مراسم مهدی روح اللهی معاون توسعه کسب و کار بنیاد حیات وابسته به کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه 21 غرفه این نمایشگاه از مجموعه های کمیته امداد است که توانسته توسعه پیدا کند، گفت: کسب و کارشان است و تصریح کرد: یکی از رسالت های ما تعامل با شرکت های دانش بنیان ایجاد شغل با کیفیت است.

روح الهی خاطرنشان کرد: بیش از 2 میلیون و 300 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند و سال گذشته از طریق وجوهی که با حمایت بانک ها پرداخت شد از بیش از 267 هزار شغل در کشور حمایت کردیم. ما تلاش می کنیم تا مشاغلی ایجاد کنیم که هم پایدار باشد و هم به توسعه اشتغال برای خانواده های کم درآمد کمک کند.

معاون توسعه شغلی بنیاد حیات با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با 5 شرکت گفت: در مدت 3 روز این نمایشگاه تعاملات خوبی با شرکت های حاضر در نمایشگاه برقرار شد به گونه ای که 70 نوع تشکیل شد. از تعاملات با این شرکت‌ها و پیش‌بینی می‌شود با 5 شرکت باشد، چون توانسته‌ایم به توافق اولیه همکاری برسیم، تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه کسب‌وکار در سطح استان منعقد خواهد شد.

به گفته وی، این شرکت ها شرکت هایی هستند که می توانند برای خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شغل ایجاد کنند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)