امیرآبادی: دولت با وجود تخریب در خدمت مردم است

0
(0)

به گزارش ایسنا، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی امروز خود در سخنانی گفت: رژیم منحوس صهیونیستی در سال های اخیر بارها دانشمندان و مسئولان نظامی کشورمان را به خاک و خون کشیده و هر بار با صبر راهبردی جمهوری اسلامی مواجه شده است. . اما این بار پس از حمله به کنسولگری کشورمان و شهادت چند تن از سربازان در کف ایران اسلامی با پاسخ کوبنده و سیلی سخت و فراموش نشدنی رزمندگان سپاه اسلام مواجه شدند. این عملیات باشکوه همان وعده صادقانه ای بود که مقام معظم رهبری بارها وعده آن را داده بودند.

وی ادامه داد: تشدید جنایات رژیم صهیونیستی در کشتار کودکان در نوار غزه به جایی رسیده است که دانشجویان اروپایی و آمریکایی عدالت خواه فریاد و اعتراض کرده اند. اکنون با دیدن کشتار ده ها هزار زن و کودک در غزه، هیچ آزاده ای نمی تواند ساکت بماند.

امیرآبادی فراهانی همچنین گفت: این روزها با وجود همه تبلیغات منفی برخی مخالفان مبنی بر بی توجهی دولت به مشکلات اقتصادی مردم، دولت مردمی بدون توجه به حاشیه سازی و تخریب مخالفان داخلی و خارجی در خدمت مردم است. در این زمینه حتی برخی اختلالات در توقف خدمات نیز نتوانست دولت را از کارهای زیربنایی به ویژه در امور اقتصادی باز دارد.

امیدوارم هر چه زودتر نتیجه خدمات دولت بر سر سفره مردم نمایان شود

وی ابراز امیدواری کرد: آثار خدمات دولت هر چه زودتر بر سر سفره مردم ظاهر شود. البته اصلاحات لازم در اقتصاد که یک دهه به تعویق افتاده است به فضل الهی و تلاش شبانه روزی دولتمردان مردمی و حمایت شورای اسلامی به سرانجام خواهد رسید و این نویدبخش است. آینده ای روشن و کاهش مشکلات معیشتی مردم در آینده نزدیک.

امیرآبادی با بیان اینکه ترفند دشمن انجام عملیات روانی با سوء استفاده از مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است، افزود: اگر دیروز مکان های حیاتی و حساس هدف بمباران و موشک های دشمن قرار گرفت، امروز به دلیل بی کفایتی کامل، امید مردم است جوانان موضوع تبلیغات هستند و امپراتوری رسانه ای ناعادلانه قرار می گیرد. به همین دلیل است که مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید کردند که امروز اولین و ریشه ای ترین جهاد، پرورش نهال امید و دور کردن ترس و ناامیدی از خود و دیگران است.

این نماینده مجلس در ادامه خطاب به منتخبان دوره دوازدهم گفت: منتخبان مجلس دوازدهم شعار سال با عنوان «جهش تولید با مشارکت مردمی» را در روند وظایف ذاتی خود با تمرکز بر حمایت از طرح ها مدنظر قرار دهند. از قدرت مردم

رئیس فراکسیون ایثارگران با اشاره به عملکرد این فراکسیون در مجلس یازدهم گفت: کارهای مهمی مانند قانون تغییر وضعیت ایثارگری به تصویب رسید و این قانون برای حدود 200 هزار نفر با حمایت دستگاه های مختلف دولتی اجرا شد.

طبق قانون در هر دوره وکالت اموال خود و خانواده ام را در دادگاه اعلام کردم

امیرآبادی فراخانی با اشاره به فعالیت 16 ساله خود به عنوان نماینده مجلس گفت: در این مدت همواره تلاشم دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی، حفظ حقوق شما و خدمت به مردم عزیز بوده است. من در این راه با فساد مبارزه می کنم. من هیچ گاه در قانون گذاری و نظارت عامل خودم، هواداران و نزدیکانم نبوده ام. در این خصوص طبق قانون در هر دوره نمایندگی اموال خود و خانواده ام را به مراجع قضایی اعلام کرده ام و در پایان این دوره نیز اعلام می کنم که قوه محترم قضاییه می تواند طبق قانون اجرای اصل 49 قانون اساسی که خود من در مجلس قبلی یکی از نویسندگان آن بودم، به این امر رسیدگی می کند.

وی افزود: در طول مدت مسئولیت خود همواره بدون کمترین ترسی در راستای شفافیت و مبارزه با فساد گام برداشتم و با تایید بیانات مقام معظم رهبری در تبیین گام دوم انقلاب مبارزه با مفاسد اقتصادی تمام تلاش خود را به کار گرفتم. نظارت را تقویت کرده و دولت باید از شکل گیری بذر فساد جلوگیری کند و با قاطعیت و حساسیت با رشد آن مبارزه کند و برای این منظور کمک به ایجاد شفافیت و انصاف شد.

امیرآبادی در پایان گفت: بر کوتاهی و خطای خود از خداوند متعال طلب مغفرت و از بانی خیرمان حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و از مردم بزرگوار و بزرگوار استان قم طلب مغفرت و مغفرت نمودم.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)