امام راحل معادلات قدرت جهان را تغییر داد

0
(0)

حجت الاسلام مهدی طائب شامگاه شنبه 13 خرداد در مراسم گرامیداشت سالروز رحلت امام راحل و قیام 15 خرداد که در حسینیه جماران بیرجند برگزار شد، اظهار داشت: مکتب امام خمینی(ره) به کشور خاصی تعلق نداشت زیرا با همه کفر و ظلم در جهان، کردها مبارزه می کند و مردم ایران را به یاری می طلبد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: امام راحل از ملت دعوت کردند در مقابل نیروهای موجود به میدان بیایند تا معادله قدرت را تغییر دهند.

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد: امام خمینی (ره) به همگان ثابت کردند که می توان معادله قدرت را در دنیا تغییر داد و دشمن با امام خمینی (ره) روبرو شد و هدف اصلی ایشان تخریب علمدار بود زیرا ایشان معتقد بودند. ، که اگر امام را از بین ببریم، چراغ خاموش می شود.

طیب ادامه داد: مردم نگذاشتند دست دشمن به امام (ره) برسد، شهادت برای امام افتخار بود، همان طور که شهادت افتخار امام حسین (ع)، حضرت علی (ع) و سایر ائمه بود. عطار (ع). در جنگ احد اگر امیرالمؤمنین(ع) نبود، پیامبر اسلام (ص) به شهادت می رسید و در اینجا به بیان امام راحل می رسیم که پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله و سلم) ملت ما را کنترل نکرده است. .

رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار با اشاره به اینکه مردم ما هیچ گاه به امام خود فشار نیاورده اند و هر زمان که درخواست نیرو کنند آماده کار هستند، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی پس از تصویب قطعنامه، عراق دوباره حمله کرد اما سیلی محکمی از رزمندگان دریافت کرد مردان ما کار می کنند.

وی بیان کرد: مردم ندای «هلمان ناصر جنسرانی» امام حسین (ع) و امام زمان (عج) را نشنیدند، اما نماینده کل امام عصر (عج) پس از 42 و 43 سال اعلام کرد که اسلام را بپذیرند و در آن زمان مردم دست به کار شدند و لحظه ای رها نکردند تا اینکه امام از دنیا رفت.

رئیس شورای پایگاه راهبردی عمار تصریح کرد: در همان ابتدا که انقلاب اسلامی پیروز شد، امام (ره) فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است، اما بصیرت مردم به او کمک کرد تا راه خود را ادامه دهد.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)