اطلاعیه حمایت جامعه اسلامی مهندسین قالی بافی

0
(0)
اطلاعیه حمایت جامعه اسلامی مهندسین قالی بافی

به گزارش ایسنا، محمدرضا بهنار در نشست مشترک اعضای شورای مرکزی و دبیران شعب استانی این تشکل سیاسی اصولگرا گفت: آنچه در حال حاضر مهم است و همه باید برای تحقق آن تلاش کنیم، افزایش مشارکت مردمی است. مردم در این دوره از انتخابات که علاوه بر نشان دادن انسجام درونی و تقویت سرمایه اجتماعی می توانند پشتوانه خوبی برای رئیس جمهور منتخب باشند.

وی در خصوص مناظره های تلویزیونی کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: کاندیداها نباید خدمات و دستاوردهای نظام را در مناظره ها زیر سوال ببرند و دست به «گفتگو» و «تسمه نقاله» نزنند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: هدف اول ما در انتخابات تلاش برای افزایش مشارکت و هدف دوم پیروزی نامزد مورد حمایت ما یعنی محمدبکر کلیباف است. ما از اعضای سازمان خود دعوت می کنیم که از او حمایت کنند و سعی کنند به او رای دهند.

بهنار افزود: برای استفاده از ظرفیت سازمانی قابل توجه جامعه اسلامی مهندسین در سراسر کشور، ستاد مستقلی برای حمایت از قالی بافی تشکیل داده و تلاش می کنیم تا مشارکت حداکثری ملت را در انتخابات جلب کنیم.

بهنار همچنین گفت: ساختار ستادی و برنامه زمان بندی فعالیت ها نهایی شده و همزمان با صدور اطلاعیه اعلام سمت ها، رئیس ستاد و کمیته ها نیز شناسایی و معرفی می شوند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)