اضافه شدن تئاتر کشورهای اسلامی و پیاده‌روی اربعین به جشنواره تئاتر مقاومت

0
(0)

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، فراخوان هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت در بخش های صحنه‌ای، خیابانی و محیطی، نمایشنامه‌نویسی، رادیو تئاتر، تله تئاتر و تئاتر ملل منتشر شد و در اختیار جامعه هنرهای نمایشی کشور قرار گرفت.

هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت، با نگاهی به تلاش ها، رویکردها و آموزه های ادوار گذشته، تلاش دارد در فرآیندی اندیشه ورزانه و با تمرکز بر تولید همراه با فراگیری و ارتباطی دو سویه میان هنرمندان و مردم در گستره ایران و کشورهای اسلامی گامی تازه در هویت یابی و کارایی گفتمانی، جریانی و کنش ساز فرهنگی، هنری و اجتماعی تولیدات در جشنواره تئاتر مقاومت بر دارد.

در این دوره از جشنواره دو بخش تازه تئاتر ملل با تمرکز بر کشورهای اسلامی و پیاده روی عظیم اربعین حسینی و تله تئاتر افزوده شده است و تمامی بخش های جشنواره بر مبنای تولید آثار جدید پذیرای هنرمندان است. همچنین در این دوره بخش نمایشنامه نویسی پذیرای نویسندگان دیگر ملل در چهارچوب موضوعی جشنواره است. دیگر بخش های جشنواره نیز شامل نمایش های صحنه ای، خیابانی و محیطی، رادیو تئاترو نمایشنامه نویسی می باشد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه فراخوان و اخبار این جشنواره می توانند به پایگاه رسمی اطلاع رسانی هجدهمین جشنواره بین المللی تئاترمقاومت به نشانی www.moghavemattheater.ir  مراجعه نمایند.

هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری سیدوحید فخر موسوی در بازه زمانی شهریور لغایت آذر 1401 و در گستره ایران و کشورهای اسلامی برگزار می شود.

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)