ارتقاء دانش نظامی دانشجویان نقش اساسی در رشد و تعالی نیروی هوایی دارد

0
(0)
ارتقاء دانش نظامی دانشجویان نقش اساسی در رشد و تعالی نیروی هوایی دارد

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، سردار سرتیپ حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشست برگزارکنندگان اردوهای تابستانی دانشجویان دانشگاه هوایی شهید ستاری با بیان اینکه فعالیت های آموزشی این اردوها می تواند از جنبه های مختلف مورد توجه قرار گیرد: این اردوها مکانی برای آزمون و تمرین عملی آموزش تئوری دانشجویان دانشگاه های افسری است.

امیر سرتیپ واحدی به فرماندهان برگزارکننده این اردو گفت: انضباط نفس یکی از مهم ترین و مفیدترین مهارت هایی است که یک سرباز باید داشته باشد و این مهارت باید در دوران دانشجویی به فرد آموزش داده شود. این مهارت نه تنها در خدمت سربازی، بلکه در تمام زمینه های زندگی مورد نیاز است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: افزایش توان رزمی و تقویت دانش نظامی دانش آموزان نقش اساسی و مهمی در رشد و تعالی نیروی هوایی دارد و معلمان و مربیان باید همواره از حداکثر توان و اثربخشی خود در این مسیر استفاده کنند. .

وی افزود: روحیه کار گروهی یکی از عوامل مهم در پیشبرد اهداف ما در برگزاری اردوها است که در درازمدت منجر به افزایش احساس ارزشمندی و عزت نفس در بین کارکنان نیرو می شود.

امیر سرتیپ واحدی خاطرنشان کرد: دانشجویان دانشگاه هوانیروز شهید ستاری برای گذراندن دوره های آموزشی عمومی و تخصصی در تابستان به اردوهای بیابانی، کوهستانی و جنگلی اعزام می شوند تا بتوانند در اهداف سازمانی پیشبرد نقش بهتری داشته باشند.

انتهای پیام

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)