آخرین وضعیت جسمی رضا ایرامنش در بیمارستان

0
(0)
آخرین وضعیت جسمی رضا ایرامنش در بیمارستان


به گزارش ایسنا، حسین کرایی، مدیرکل روابط عمومی صداوسیما که به نمایندگی از پیمان جبلی از این هنرمند پیشکسوت و ایثارگر عیادت کرد، با اشاره به روابط عمومی صداوسیما گفت: پیشکسوتان را سرمایه های دنیای هنر و تلویزیون می دانیم و تلاش می کنیم. برای قدردانی از نعمت هایی مانند آنها

وی همچنین بر لزوم پیگیری و تداوم حمایت های سازمان در مسیر شفابخشی ایرانمنش اشاره کرد و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای این هنرمند پیشکسوت گفت: رضا ایرانمنش از جمله بازیگران محبوب، ارزشمند و ماندگار تلویزیون است و به مخاطبان یادآوری می کند: خاطرات خوش رسانه ملی

قرایی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اطلاعاتی که از کادر پزشکی دریافت کردیم این هنرمند پیشکسوت هفته آینده از بیمارستان ترخیص می شود.

آخرین وضعیت جسمانی رضا ایراننش در بیمارستان

به گزارش ایسنا، رضا ایرانمنش بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و جانباز شیمیایی در 17 اردیبهشت 1346 در جیرفت به دنیا آمد.

این هنرمند که بیش از 60 سریال و فیلم را در کارنامه خود دارد، در سریال های تلویزیونی مختلفی حضور داشته است که از معروف ترین آنها می توان به «مردان فرشته»، «ستایش»، «وفاداری»، «وحشت»، «داستان» اشاره کرد. یک شهر، «تا صبح» و گفته شده «مدرسه خورشید».

انتهای پیاممنبع

میانگین امتیاز کاربران: 0 / 5. تعداد آرا: 0

سایر مطالب مرتبط
پرسش/نظر خود را مطرح کنید.

پرسش/نظر خود را مطرح کنید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد)