جواب نیوز

۱۰ میلیون دانش آموز همیار پلیس هستند

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:علیرضا کاظمی

به گزارش خبرگزاری مهر، در این مراسم، سردار مهری رئیس پلیس راهور ناجا، علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش، رمضانی مدیرکل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش، عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهر تهران و محسنی نسب مدیر آموزش و پرورش منطقه ۹ تهران حضور داشتند.

​علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش‌ و پرورش در این مراسم گفت: اگر قرار باشد یک زندگی سالم داشته باشیم باید اول نظم و انضباط اجتماعی و احترام به قانون و حقوق دیگران را یاد بگیریم. شما همیار پلیس هستید و باید حتماً در اجرای قوانین دقت کنید و اگر دیگران رعایت نکردند به آنها یادآوری کنید.

وی با تشکر از سردار مهری و همکارانشان در پلیس راهور بیان کرد: در شرایطی که همه خانواده‌ها در سفر و تفریح هستند، این عزیزان در پلیس راهور مشغول برقراری نظم و امنیت در جامعه هستند؛ ما به حضور آنها افتخار می کنیم.

کاظمی اضافه کرد: ۱۰ میلیون دانش‌آموز و ۱۰۰ هزار فرهنگی در ۴ گروه، همیار پلیس هستند. این ۴ گروه شامل «همیار پلیس» در دوره ابتدایی، «پلیس‌یار نوجوان» در دوره متوسطه اول، «پلیس‌یار جوان» در دوره متوسطه دوم و «فرهنگ‌یاران ترافیک» در بخش فرهنگیان است.

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.