جواب نیوز

گلایه از تفاوت نگاه به بودجه دانشگاه‌های نیروهای مسلح نسبت به سایر دانشگاه‌ها

میرزاده در تشریح جزییات نشست کمیسیون آموزش مطرح کردگلایه از تفاوت نگاه به بودجه دانشگاه‌های نیروهای مسلح نسبت به سایر دانشگاه‌ها

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: مسئولان برخی دانشگاه‌های نیروهای مسلح از آنچه کم لطفی نسبت به این دانشگاه‌ها نسبت به سایر مراکز آموزش عالی در امر بودجه خواندند گلایه کردند.

سیدحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس جزئیات نشست امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

وی با اشاره به بررسی برخی مواد مربوط به حوزه آموزش، تحقیقات و فناوری در نشست امروز گفت: در ادامه جلسه، مسئولان تعدادی از دانشگاه‌های نیروهای مسلح از جمله دانشگاه نیرو زمینی ارتش، دانشگاه مالک اشتر و دانشگاه امام حسین میهمان کمیسیون بودند.

میرزاده در این باره گفت: مسئولان دانشگاه‌ها برخی از دغدغه‌های خود را درباره بودجه‌های‌شان مطرح کردند و از جمله از آنچه کم لطفی نسبت به این دست از دانشگاه‌ها نسبت به سایر مراکز آموزش عالی در امر بودجه خواندند گلایه داشتند.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان دانشگاه‌های نیروی زمینی ارتش، مالک اشتر و دانشگاه امام حسین خواستار آن بودند که کمیسیون آموزش نگاه مثبتی به افزایش بودجه تحقیقاتی‌شان در چارچوب قانون بودجه سال ۹۷ کل کشور داشته باشند.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی گفت: در بخش پایانی نشست امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر به کمیسیون آمده و گزارشی از برخی فعالیت‌های خود دادند و بر ضرورت تخصیص بودجه بیشتر به این ستاد جهت توسعه اقدامات تبلیغی خود در امر مقابله با مواد مخدر تأکید کردند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a373m2 لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.