جواب نیوز

گزارش نهادهای زیرمجموعه قوه قضاییه به کمیسیون قضایی/ ارائه توضیح درباره علت عدم اجرای کاداستر به طور کامل

پورمختار در گفت‌وگو با فارس مطرح کردگزارش نهادهای زیرمجموعه قوه قضاییه به کمیسیون قضایی/ ارائه توضیح درباره علت عدم اجرای کاداستر به طور کامل

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از نهادهای زیرمجموعه قوه قضاییه با حضور در جلسه امروز کمیسیون گزارشی از عملکرد خود به اعضاء ارائه کردند.

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون قضایی مجلس گفت: در جلسه امروز تعدادی از نهادهای زیرمجموعه قوه قضاییه گزارشی را از عملکرد خود به اعضای کمیسیون ارائه کردند.

وی افزود: در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های سازمان ثبت اسناد و املاک، سازمان بازرسی، سازمان قضایی نیروهای مسلح و … ضمن ارائه گزارش از عملکرد خود در مورد تخصیص اعتبارات در بودجه ۹۷ نیز انتظارات و نیازهای خود را مطرح کردند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: نماینده سازمان ثبت در این جلسه عنوان کرد که به علت عدم تخصیص بودجه لازم طرح کاداستر انجام نشده است و از سوی دیگر سایر نهادها نیز عنوان کردند که به دلیل کمبود اعتبارات شاهد اطاله دادرسی در قوه قضاییه هستیم.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a373k9 لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.