جواب نیوز

گزارش سردار غیب‌پرور از فعالیت‌های بسیج به کمیسیون فرهنگی/ انتخاب ۲ شهر به عنوان پایلوت برای مبارزه با اعتیاد

آزادی‌خواه در تشریح جزئیات نشست کمیسیون مطرح کردگزارش سردار غیب‌پرور از فعالیت‌های بسیج به کمیسیون فرهنگی/ انتخاب ۲ شهر به عنوان پایلوت برای مبارزه با اعتیاد

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: فرمانده کل بسیج گزارشی از وضعیت‌های این سازمان به کمیسیون فرهنگی ارائه کرد.

حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه امروز کمسیون فرهنگی مجلس گفت: در جلسه امروز سردار غلامحسین غیب‌پرور فرمانده کل بسیج به همراه معاونینش با حضور در جلسه کمیسیون فرهنگی گزارشی را از فعالیت‌های این سازمان به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: غیب‌پرور در گزارش خود به بحث آسیب‌های اجتماعی، موضوع مد و لباس و مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر و … و اقداماتی که بسیج در این راستا صورت داده اشاره کرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: فرمانده کل بسیج عنوان کرد که در حوزه و لباس گروهی از بسیجیان را مامور کردیم تا مدهای جدید مناسبی را طراحی و نتیجه کار را به بازار عرضه کنند.

آزادی‌خواه خاطرنشان کرد: غیب‌پرور گفت در حوزه مبارزه با اعتیاد و مواد مخدر بسیج فعالیت‌هایی را در دستور کار دارد و دو شهر فلاورجان و ملایر به عنوان پایلوت در این باره انتخاب شدند و فعالیت‌ها در این حوزه تاکنون ادامه داشته و از این پس هم ادامه دارد.

وی افزود: در این نشست همچنین پیشنهادات نمایندگان در حوزه بودجه فرهنگی سال ۹۷ مورد بحث و بررسی قرار گرفت اما رای‌گیری درخصوص آن انجام نشد و بنا شد تا در جلسه بعدی رای‌گیری در این صورت گیرد.

انتهای پیام/

http://fna.ir/a373e6 لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.