جواب نیوز

کیهانی: مربی حدادی اواخر دی به ایران می‌آید/ ۶ کشور برای قهرمانی داخل سالن آسیا ثبت نام کردند

رییس فدراسیون دوومیدانی می‌گوید که مربی احسان حدادی اواخر دی ماه به ایران می‌آید.

مجید کیهانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد مربی احسان حدادی و شرایط تمرینی او، اظهار کرد: مک ویلکینز ، مربی آمریکایی حدادی "اواسط ماه ژانویه"، اواخر دی ماه به ایران خواهم آمد. حدادی در اردوی کیش به سر می‌برد و مشکلی هم در شرایط تمرینی خود ندارد. سایر ملی‌پوشان نیز در اردوهای خود هستند و هیچ مشکلی ندارند.

رییس فدراسیون دوومیدانی در مورد رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا به میزبانی ایران، گفت‌: امروز ششمین کشور برای این مسابقات ثبت‌نام کرد. ژاپن، قطر، کویت، قرقیزستان، افغانستان و ماکائو کشورهایی هستند که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند.

او در پاسخ به این سوال که ایران در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا چند نماینده دارد، افزود: هنوز معلوم نیست که چند نماینده داشته باشیم، تیم ایران را نبسته‌ایم. این رقابت‌های ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه به میزبانی تهران و در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار خواهد شد.

کیهانی در پاسخ به این سوال که دختران دوومیدانی در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا حاضر خواهند بود یا خیر، گفت‌: شک نکنید در این رقابت‌ها برای دختران هم تیم خوبی خواهیم داشت.

وی در پایان گفت‌: سطح مسابقات قهرمانی داخل سالن آسیا فوق‌العاده‌ خواهد بود، تاکنون ورزشکاران خوبی از قطر همچون برشیم، قهرمان و رکورددار پرش ارتفاع جهان، عبدالله هارون، قهرمان ۴۰۰ متر آسیا و نایب قهرمان جهان، جمال حیران نایب قهرمان ۸۰۰ متر آسیا در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند و قطعا باحضور آن ها سطح مسابقات بسیار بالا خواهد بود.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.