جواب نیوز

ویرا، گزینه جدی هدایت آرسنال

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – پاتریک ویرا شاید در تابستان و این بار به عنوان سرمربی به آرسنال بازگردد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سان، آرسنال بعد از سپری کردن فصلی سخت در پی یافتن گزینه های مناسب برای جانشینی آرسن ونگر است. قرار گرفتن در جمع ۴ تیم بالای جدول عملا غیر ممکن است و تنها راه بازگشت آرسنال به لیگ قهرمانان اروپا، فتح لیگ اروپاست؛ مسابقاتی که آرسنال در مرحله نیمه نهایی آن باید با اتلتیکو مادرید، جدی ترین مدعی قهرمانی رقابت کند. بی‌میلی هواداران به ادامه کار ونگر روز به روز بیشتر می‌شود و نشانه ها حاکی از آن است که ونگر بعد از ۲۲ سال آرسنال را ترک خواهد کرد.

ویرا، هافبک اسطوره ای توپچی ها، اکنون در ۴۱ سالگی هدایت نیویورک سیتی در MLS را به عهده دارد و شانس کار کردن با گروه فوتبال سیتی را در آینده پیش روی خود می‌بیند.این گروه مالکیت باشگاه منچستر سیتی را نیز به دست دارد.
انتخاب ویرا به عنوان سرمربی آرسنال، قطعا هواداران را به هیجان خواهد آورد. او در دوران فوتبال خود به همراه آرسنال سه جام لیگ برتر و سه جام حذفی را کسب کرد و سپس به فوتبال خود در یوونتوس و اینتر میلان ادامه داد. او با سیتی دوباره به فوتبال جزیره بازگشت و در سال ۲۰۱۱ یک بار دیگر فاتح اف‌ای کاپ شد. پس از آن او قدم به عرصه مربیگری گذاشت و دو سال هدایت تیم جوانان سیتی را به عهده گرفت و در سال ۲۰۱۶ به نیویورک سیتی رفت.

در صورت بازگشت ویرا به آرسنال، نیمکت توپچی ها شاهد تحول نخواهد بود چرا که ویرا آشنایی خوبی با استیو بولد، گری پیتون، نیل بنفیلد و البته ینس لمن دارد. با این حال به نظر می‌رسد حتی در صورت ناکامی آرسنال در لیگ اروپا، نباید منتظر اخراج ونگر از امارات باشیم‌. سرمربی ۶۸ ساله بعد از قهرمانی FA کاپ در فصل قبل با پیروزی مقابل چلسی قرارداد خود را برای دو فصل دیگر تمدید کرد و احتمالا تصمیم خروج از امارات به عهده خود وی خواهد بود.

ونگر رابطه ای خوب با استن کروئنکه آمریکایی، سهامدار عمده باشگاه آرسنال دارد و اخراج وی، گزینه ای دور از دسترس به نظر می‌رسد.

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.