جواب نیوز

وظیفه حکومت اسلامی اجرای عدالت برای همگان است/ باید از مشکلات مردم گره‌گشایی شود

وزیر اطلاعات:وظیفه حکومت اسلامی اجرای عدالت برای همگان است/ باید از مشکلات مردم گره‌گشایی شود

وزیر اطلاعات گفت: وظیفه حکومت اسلامی اجرای عدالت برای همگان است و باید در این نظام از مشکلات مردم گره‌گشایی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سید محمود علوی در جلسه شورای اداری این استان اظهار کرد: رضایت عمومی سرمایه اجتماعی نظام و دستگاه‌های اجرایی و تضمین کننده ثبات و امنیت جامعه است.

وی با بیان اینکه حفظ کرامت و حرمت انسان‌ها وظیفه اصلی مدیران و مسؤولان حکومت اسلامی است، افزود: کسانی که با نظام اسلامی سر ستیز نداشته و در درون نظام قرار دارند باید از خدمات حکومت اسلامی بهره‌مند شوند.

وزیر اطلاعات بیان کرد: خدمات خالصانه‌ای که مسؤولان ارائه می‌کنند در امنیت و رضایت مردم به شدت اثرگذار است.

علوی خاطرنشان کرد: رضایت عمومی سرمایه اجتماعی دستگاه اجرایی، نظام اسلامی و تضمین‌کننده ثبات و امنیت است.

وی تصریح کرد: امید است مسؤولان از فرصت خدمتگزاری به مردم به بهترین نحو بهره‌برداری کرده و با دید دنیایی به این مسؤولیت‌ها ننگرند که اثری جز زیان نخواهد داشت.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه حکومت و مسؤولیت در اسلام ارزش ذاتی ندارد و هدف نیست بلکه وسیله‌ای برای امتحان و آزمایش ما و نعمتی برای خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم است، گفت: این مسؤولیت‌ها از نعمت‌های الهی به شما محسوب می‌شود و نباید از رویکرد نعمت به سوی خود خسته شوید شکر این نعمت ادای تکلیف و ادای حق مردم است.

علوی با بیان اینکه نباید به مسؤولیت‌ها به‌عنوان طعمه نگریست، اظهار کرد: اگر این مناصب و سمت‌ها وسیله‌ای برای خدمت به مردم باشد ارزشمند است وگرنه جز زیان و خسران نیست.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی خدمتگزار مردم است، افزود: باید در این نظام از مشکلات مردم گره‌گشایی شود و تکریم حرمت آنان در این خدمت‌رسانی ضروری است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه امنیت و سلامت دو نعمت ناملموس در یم جامعه هستند، گفت: مردم باید این نعمت‌ها را احساس و درک کنند و تمام تلاش ما در این راستاست.

علوی ادامه داد: حقیقت این فرصت و نعمت در اختیار در دلسوزی برای بندگان خداست و هرچه این دلسوزی بیشتر تقویت شود نتیجه و ثمره آن برای جامعه بیشتر خواهد بود.

وی بیان کرد: باید همه مسؤولان در هر جایگاهی همت و اساس کار خود را بر خدمت به مردم و نشاندن لبخند بر چهره آنان به‌ویژه محرومان قرار دهند.

انتهای پیام/ی/۲۳۴۶

http://fna.ir/a373mu لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.