جواب نیوز

نگاه ویژه انتظامی به بهشت زهرا (س)

سردار رحیمی

فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: با توجه به رفت و آمد شهروندان، حساسیت و لزوم حفظ امنیت و برقراری نظم در سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام(ره) به این نقطه به لحاظ انتظامی نگاه ویژه‌ای داریم.

به گزارش ایسنا، فرمانده انتظامی تهران در دیداری با سعید خال – مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به همراه تعدادی از مادران شهدای مدافع حرم، با درود بر روح امام (ره) و شهدا به ویژه شهدای مدافع حرم، گفت: بنده به پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) که بدون وقفه و تعطیلی به شهروندان به ویژه مراجعین داغدار خدمات رسانی می‌کنند، ارادت ویژه دارم؛ به خصوص اینکه این عزیزان خادمین حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) نیز هستند.

وی با اشاره به دو ویژگی پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) تصریح کرد: کارکنان سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر امام راحل دو ویژگی بارز دارند؛ گمنام و بی‌ادعا بودن از شاخصه‌های اصلی و ویژگی‌های شخصیتی این پرسنل خدوم و زحمتکش است.

سردار رحیمی افزود: شهروندان زمانی به سازمان بهشت زهرا (س) مراجعه می‌کنند که در غم از دست دادن عزیزان خود دردمند و غصه‌دار هستند و برخورد همراه با صبر و حوصله کارکنان شریف و زحمت‌کش این سازمان بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: با توجه به رفت و آمد شهروندان، حساسیت و لزوم حفظ امنیت و برقراری نظم در سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام (ره) به این نقطه به لحاظ انتظامی نگاه ویژه‌ای داریم.

رئیس پلیس پایتختافزود: بنده از نگاه مدیریتی تحول گرایانه در دوره جدید مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) مطلع هستم و اقدامات ارزشمند شما را رصد می‌کنم و از حساسیت شما برای حفظ نظم و امنیت در سازمان بهشت زهرا (س) و شهرداری حرم مطهر امام(ره) تشکر می‌کنم.

سردار رحیمی در پایان گفت: پلیس پایتخت با تمام توان و قدرت در خدمت نظم و امنیت شهروندان است و خود را خدمتگزار مردم می‌داند.

بهشت زهرا از ۲۵ تیرماه سال ۴۹ تاکنون، یک دقیقه هم تعطیل نشده است

دکتر سعید خال – مدیر عامل بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) نیز در این دیدار گفت: سازمان بهشت زهرا (س) سازمانی خاص و منحصر به فرد است که تعطیل بردار نیست و از ۲۵ تیرماه سال ۴۹ تاکنون حتی یک دقیقه هم تعطیل نشده است و پرسنل شریف این سازمان همیشه در کنار شهروندان حضور دارند.

وی افزود: به طور متوسط هر شهروند تهرانی هر ۸ ماه یک بار به سازمان بهشت زهرا (س) مراجعه می‌کند و برای برگزاری مراسمات مورد درخواست شهروندان در حدود ۲۰ هماهنگی انجام می‌شود.

مدیر عامل بهشت زهرا (س) تصریح کرد: در دو هفته پایانی سال، ما شاهد بزرگ‌ترین حرکت خودجوش جهان هستیم که در طول دو هفته، ۵ میلیون از شهروندان ما از سراسر کشور و حتی ایرانیان مقیم خارج براساس یک سنت دیرینه به سازمان بهشت زهرا (س) می‌آیند و یاد و خاطر عزیزان از دست رفته‌شان را گرامی می‌دارند.

وی ادامه داد: در این خصوص فرمانده انتظامی تهران بزرگ و نیروی انتظامی همیشه در کنار ما بوده و هست به ویژه جنابعالی که همیشه کمک کردید و ما امروز بیشتر از هر زمان دیگر شاهد برقراری امنیت و نظم در بهشت زهرا (س) هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در انتهای این دیدار مادر شهید مدافع حرم – علی امرایی و همسر شهید مدافع حرم – حسینی به بیان خاطره از این عزیزان پرداختند و یاد و خاطره این شهدای والا مقام را گرامی داشتند.

انتهای پیام

لینک کوتاه لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.