جواب نیوز

مورینیو: سرمربی تیم ملی ایتالیا نمی‌شوم/ می‌دانستم یوونتوس، تاتنهام را شکست می‌دهد

مورینیو: سرمربی تیم ملی ایتالیا نمی‌شوم/ می‌دانستم یوونتوس، تاتنهام را شکست می‌دهد

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد با رد احتمال مربیگری‌اش در آتزوری، گفت جزو معدود کسانی بوده که موفقیت بانوی پیر برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را پیش‌بینی کردند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو تأکید کرد که مربیگری در تیم ملی ایتالیا جزو برنامه‌های او نیست. آتزوری از زمان ناکامی‌اش برای صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ و اخراج جامپیرو ونتورا در ماه آبان، بدون مربی بوده است و از مربیان فراوانی به‌عنوان کاندیداهای هدایت این تیم نام برده شده است. مورینیو اما تأکید کرد که جزو این دسته از مربیان نیست.

آقای خاص که به واسطه دو فصل حضورش در اینتر در فاصله‌ سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ با کالچو آشناست، به شبکه رای اسپورت گفت: مربی ایتالیا شوم؟ نه این کار را نمی‌کنم، اما نه به خاطر اینکه به این کشور علاقه‌ای ندارم بلکه به این دلیل که این کشور به اندازه کافی مربی بزرگ دارد، پس احتیاجی به یک مربی خارجی ندارد.

مورینیو سپس به ناکامی‌های چند فصل اخیر اینتر در سری A اشاره کرد و به شیوه‌ای عجیب به هواداران این تیم دلداری داد. او که سال ۲۰۱۰ با اینتر سه‌گانه برد، اظهار داشت: اینتر؟ این سال‌های بدون جام را باید پذیرفت. من جزو طرفداران پروپاقرص اینتر هستم و به همین دلیل تماشای این تیم در وضعیت فعلی آزارم می‌دهد، اما یوونتوس هم قطعاً دورانی مانند این را تجربه خواهد کرد. یک تیم همیشه نمی‌تواند برنده باشد. من تا جایی که بتوانم بازی‌های اینتر را تماشا می‌کنم و اگر ممکن نباشد نتایجش را دنبال می‌کنم. یوونتوس؟ یوونتوس همیشه یوونتوس است. خیلی از مردم تصور نمی‌کردند که این تیم تاتنهام را شکست دهد، اما من می‌دانستم این اتفاق رخ می‌دهد. همیشه باید انتظار برد این تیم را داشت حتی زمانی که به نظر می‌رسد خوب بازی نمی‌کند.

مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش آمادگی مصاف با یوونتوس در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دارد، تأکید کرد: بگذارید ما اول سویا را شکست بدهیم بعد ببینیم چه می‌شود.

آقای خاص در پایان درباره رابطه‌اش با آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی که مدتی با او جنگ لفظی داشت و استفاده از کمک داور ویدئویی در فوتبال ایتالیا هم گفت: کونته؟ میان ما مسائلی وجود داشت، اما من و آنتونیو کار درست را انجام دادیم. کمک داور ویدئویی؟ در یکی از بازی‌های تیمم از این سیستم استفاده شد،‌ اما من آن را دوست نداشتم، چون یک گل ما را به خاطر اینکه زانوی بازیکن‌مان یک میلیمتر در آفساید بود، مردود اعلام شد!

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.