جواب نیوز

ما در مقابل سلطه‌ نظامی و فرهنگی غرب ایستاده‌ایم

ما در مقابل سلطه‌ نظامی و فرهنگی غرب ایستاده‌ایم

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق:

ما در مقابل سلطه‌ نظامی و فرهنگی غرب ایستاده‌ایم

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت: ما در مقابل سلطه‌ نظامی و فرهنگی غرب ایستاده‌ایم، اما برای بهتر شدن این امر نیازمند حمایت بیشتر رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا، «شیخ همام حمودی»، رییس مجلس اعلای اسلامی عراق، امروز شنبه سوم آذرماه در افتتاحیه سی‌ودومین کنفرانس وحدت اسلامی که در سالن اجلاس سران برگزار شد اظهار کرد: از خداوند می‌خواهیم که به ما بصیرت بدهد تا بتوانیم اهداف خود را در راستای وحدت محقق کنیم. امروز خوشبختانه موجودیت تکفیری‌ها از بین رفته است و در مناطق آزاد شده نیازمند وحدت هستیم.

وی خاطر نشان کرد: از مجمع تقریب تشکر می‌کنم که گام‌های عملی را برای ایجاد وحدت در بین مذاهب برداشته‌اند. امروز شرایط خوبی برای پیروزی بر ایده‌های تکفیری و تحقق وحدت فراهم شده است. رژیم صهیونیستی می‌خواهد ثبات را در منطقه از بین ببرد و این کار را با استفاده از شعارهای طائفه‌ای به پیش می‌برد. رژیم صهیونیستی از ایجاد وحدت در منطقه هراس دارد. ما باید با وحدتی که داریم در مقابل آنها بایستیم.

رییس مجلس اعلای اسلامی عراق ادامه داد: ما با پیروزی محور مقاومت توانسته‌ایم در مقابل تجزیه کردن خاورمیانه بایستیم. ترامپ هم سیاست اوباما را در پیش گرفته است، اما آنها بدانند که هیچ نتیجه‌ای برای آنها حاصل نمی‌شود چرا که مسلمانان در مقابل سلطه فرهنگی آنها ایستاده‌اند. ما برای این‌که در مقابل سلطه‌ نظامی و فرهنگی غرب بایستیم نیازمند حمایت بیشتر رهبر معظم انقلاب هستیم. قدس قبله اول مسلمانان و محور وحدت است و ما انتقال سفارت آمریکا به قدس را به رسمیت نمی‌شناسیم.

Print Email Short Link

کد خبر: ۷۷۹۶۶۵

تاریخ خبر:

اوباما رهبر معظم انقلاب رهبر معظم انقلاب اسلامی مجلس اعلای اسلامی عراق مسلمانان لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.