جواب نیوز

فتنه تمام نشده و دشمن در کمین است/ حماسه ۹ دی خط بطلانی بر جریان فتنه بود

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی:فتنه تمام نشده و دشمن در کمین است/ حماسه ۹ دی خط بطلانی بر جریان فتنه بود

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از پایگاه خبری پلیس، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل‌ هاشم در مراسم افتتاحیه هفتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی پلیس آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: بصیرت یعنی قدرت تشخیص در لحظه‌ها، لحظه‌شناسی و اقدام به موقع و سنجیده در مواقع سخت و بحرانی و ناجا در سایه همین بصیرت و آگاهی در فتنه سال ۸۸ خوش درخشید.

وی افزود: طراحان اصلی فتنه ۸۸ بیگانگان بودند که قصد براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی داشتند و متاسفانه در داخل کشور نیز تعدادی افراد متدین و بی‌بصیرت به آنها پیوسته و ضربات مهلکی بر پیکر نظام وارد کردند.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی ۹ دی را خط بطلان فتنه‌گران عنوان کرد و گفت: از خردادماه ۸۸ تا ۹ دی‌ماه آن سال وقایع بسیار سختی در کشور به وقوع پیوست اما در ۹ دی همه در صحنه حاضر شدند و روزی تاریخی در انقلاب رقم خورد و بساط فتنه‌گران در کشور برچیده شد.

امام جمعه تبریز در ادامه به اقدامات حساب‌شده فتنه‌گران اشاره کرد و افزود: هجمه به ارزش‌های دینی و آتش زدن مساجد، زیر سوال بردن نهادهای قانونی جمهوری اسلامی ایران و ساختارشکنی و القاء یاس و ناامیدی در دل مردم از مهم‌ترین اقدامات فتنه‌گران بوده که به حول و قوه اللهی به نتیجه نرسید.

وی مهمترین دستاورد ۹ دی را اثبات نقش بی‌بدیل ولایت و رهبری عنوان کرد و افزود: همچنین پیوند مردم با انقلاب و نظام عمیق‌تر و محکم‌تر شده و نقش بصیرت و ولایتمداری مردم در برابر توطئه‌های دشمنان آشکار شد.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه فتنه تمام نشده و دشمن در کمین است، تصریح کرد: بصیرت نیاز آحاد جامعه بوده و برای نیروهای مسلح و علی‌الخصوص نیروی انتظامی که بیشترین تعامل و برخورد را با مردم دارد واجب و ضروری است.

انتهای پیام/ج/

http://fna.ir/a37a5i لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.