جواب نیوز

عیسی‌زاده: انتقام شکست امروز را از استقلال خواهیم گرفت

وبسایت رسمی برنامه نود – مدیرعامل باشگاه نفت آبادان گفت: ما در محدوده زمانی کم ۴-۵ مسابقه سنگین انجام دادیم اما مطمئن باشید که انتقام شکست امروز را در جام حذفی از استقلال خواهیم گرفت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، علی عیسی‌زاده درباره شکست نفت آبادان مقابل استقلال گفت: بچه‌های ما امروز تلاش کردند و خوب هم بازی کردند اما ما در فاصله زمانی کم ۳ بازی سنگین بیرون از خانه انجام دادیم و مقابل پرسپولیس و استقلال به میدان رفتیم. از طرفی هم یکسری از بازیکنان بیمار شدند و کاری نمی‌شد کرد.

وی درباره اینکه در چند روز اخیر اتفاقات حاشیه‌ای برای نفت آبادان رخ داد و روند این تیم چگونه خواهد شد، افزود: درباره گذشته که نباید حرف بزنید، باید درباره آینده حرف بزنیم.

عیسی‌زاده درباره اینکه اگر نفت آبادان مقابل استقلال در جام حذفی شکست بخورد و آیا همچنان از کمالوند حمایت خواهد کرد، اظهارداشت: ما از کمالوند همچنان حمایت می‌کنیم و شک نکنید که انتقام این شکست را در جام حذفی از استقلال خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: نه رئال مادرید و نه بارسلونا نمی‌توانند در محدوده زمانی کم ۴-۵ مسابقه سخت را مقابل استقلال و پرسپولیس انجام دهند. ما به خاطر کمک به سازمان لیگ و جلوگیری از عقب افتادن برنامه‌ها در تعطیلات با پرسپولیس بازی کردیم و در واقع ما تعطیلاتی نداشتیم. این مسئله فشار زیادی به بچه‌های تیم وارد کرد اما وقتی ما به فدراسیون و سازمان لیگ کمک کردیم تا بازی‌ها انجام شود آنها هم باید امکاناتی را فراهم کنند تا با شرایط برابری با سایر تیم‌ها بازی کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت آبادان درخصوص غیبت کمالوند در نشست خبری روز گذشته و اینکه گفته شده بود او در جلسه هیأت مدیره در آبادان حضور دارد، خاطرنشان کرد: من از این موضوع بی‌خبرم چرا که ظهر امروز از آبادان به تهران آمدم و از فرودگاه مستقیم راهی استادیوم شدم و در جریان این مسئله نیستم.

وی خاطرنشان کرد: ما خوشبختانه جلسات مثبتی را انجام دادیم اما اینکه کمالوند به خاطر حضور در جلسه هیأت مدیره در نشست خبری حضور نداشته اینطور نیست. جلسه هیأت مدیره ما در تهران انجام شد چرا که یکسری از اعضای هیأت‌مدیره ما در تهران هستند و یکسری هم در آبادان. امروز هم دیدید که نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی به استادیوم آمده بود تا پیگیر کارها باشد.

روز گذشته مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت آبادان در خصوص غیبت فراز کمالوند در نشست خبری عنوان کرده بود که او به آبادان رفته تا در نشست هیأت مدیره حضور داشته باشد.

۱۰۰۴

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.