جواب نیوز

صادقی از گردونه رقابت‌ها کنار رفت

صادقی از گردونه رقابت‌ها کنار رفت

مسابقات جهانی کاراته-اسپانیا؛

صادقی از گردونه رقابت‌ها کنار رفت

فاطمه صادقی نماینده کاتای انفرادی بانوان در جدول رده بندی با شکست مقابل نماینده فرانسه از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،

بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی کاراته از صبح امروز(سه شنبه) به میزبانی شهر مادرید و با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» آغاز شده است. در ادامه این مسابقات پگاه زنگنه در وزن ۶۸- کیلوگرم، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم و ذبیح الله پورشیب نمایندگان کشورمان در نخستین روز از این رقابت‌ها هستند.

در ادامه رقابت‌های کاتای انفرادی، فاطمه صادقی نماینده کاتای بانوان پس از کسب دو پیروزی مقابل حریفان خود، سرانجام مقابل نماینده ژاپن شکست خورد. در ادامه با راهیابی "کیو شیمیزو" ژاپنی به فینال، صادقی هم به جدول شانس مجدد راه یافت و به مبارزاتش در این گروه ادامه می دهد. او در این گروه به مصاف الکساندرا فراچی از فرانسه رفت و ۵ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
ابوالفضل شهرجردی نماینده کشورمان کار خود را برتری ۵ بر صفر مقابل «یوکییوجیهارا» از سوئیس آغاز کرد و در ادامه با همین نتیجه «آلساندور آمادو» از بلژیک را از پیش رو برداشت. شهرجردی در سومین مبارزه نیز با نتیجه ای مشابه در پیکار با «کای ترونگ» از سوئد به برتری دست یافت. این کاتاروی کشورمان مبارزه چهارم را ۳ بر به نماینده آلمان واگذار کرد و با باخت حریف آلمانی به کاتاروی ژاپن، شهرجردی از گردونه رقابت ها حذف شد.

Print Email Short Link

کد خبر: ۷۷۳۲۷۶

تاریخ خبر:

اسپانیا جدول رقابت فرانسه برنا لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.