جواب نیوز

شهرجردی با سه پیروزی و یک شکست حذف شد

شهرجردی با سه پیروزی و یک شکست حذف شد

مسابقات جهانی کاراته-اسپانیا؛

شهرجردی با سه پیروزی و یک شکست حذف شد

ابوالفضل شهرجردی نماینده کاتای مردان در بیست و چهارمین دوره رقابت‌های کاراته قهرمانی جهان با سه پیروزی و یک شکست از گردونه رقابت‌ها حذف شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، بیست و چهارمین دوره مسابقات جهانی کاراته در حالی از صبح امروز(سه شنبه) به میزبانی شهر مادرید و با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» آغاز شده است. در ادامه این مسابقات ابوالفضل شهرجردی و فاطمه صادقی هم در کاتای بانوان، پگاه زنگنه در وزن ۶۸- کیلوگرم، حمیده عباسعلی در وزن ۶۸+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم و ذبیح الله پورشیب نمایندگان کشورمان در نخستین روز از این رقابت‌ها هستند.

امروز در نخستین روز از این رقابت‌هاکاتاروهای مردان به روی تاتامی رفتند و در این بخش که ۸۵ کاتارو حضور داشتند، ابوالفضل شهرجردی نماینده کشورمان کار خود را برتری ۵ بر صفر مقابل «یوکی یوجیهارا» از سوئیس آغاز کرد و در ادامه با همین نتیجه «آلساندور آمادو» از بلژیک را از پیش رو برداشت.

شهرجردی در سومین مبارزه نیز با نتیجه ای مشابه در پیکار با «کای ترونگ» از سوئد به برتری دست یافت. این کاتاروی کشورمان مبارزه چهارم را ۳ بر به نماینده آلمان واگذار کرد و با باخت حریف آلمانی به کاتاروی ژاپن، شهرجردی از گردونه رقابت ها حذف شد.

Print Email Short Link

کد خبر: ۷۷۳۲۸۹

تاریخ خبر:

اسپانیا جهان رقابت سوئد مردان لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.