جواب نیوز

جدیدترین مجوزهای صادره سینمایی و خانگی

شبكه نمايش خانگي

شورای صدور پروانه ساخت در جلسه اخیر با سه فیلمنامه و همچنین شورای پروانه نمایش خانگی هم با عرضه‌ی ۵ عنوان فیلم موافقت کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری؛ فیلم‌نامه‌های" ژولیت و شاه" به تهیه‌کنندگی آرمان رهگذر ، کارگردانی و نویسندگی اشکان رهگذر با موضوع انیمیشن ، "خوب،بد،جلف۲" به تهیه‌کنندگی محسن چگینی،کارگردانی و نویسندگی پیمان قاسم خانی با موضوع کمدی و "زمستان داغ" به تهیه‌کنندگی علیرضا رئیسیان ،کارگردانی یاسمن نصرتی و نویسندگی مهدی سجاده چی با موضوع اجتماعی موافقت شورای ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند.

شورای صدور پروانه نمایش خانگی با نمایش ۵ عنوان موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسات اخیر شورای پروانه نمایش خانگی که با حضور اکثریت اعضاء برگزار شد،با نمایش فیلم‌های" هشتگ،خاله سوسکه" به تهیه کنندگی حسن مصطفوی و کارگردانی محمد مسلمی ،" مهریه" به تهیه کنندگی محمد شهبازی و کارگردانی امیر حسین ماکویی،" بیوه سیاه" به تهیه کنندگی و کارگردانی علی محمد قاسمی ،سریال " ممنوعه قسمت۱۱" به تهیه کنندگی علی اکبر نجفی و کارگردانی امیر پور کیان و" روزی روزگاری تهران" به تهیه کنندگی محمد نجفی زاده و کارگردانی امید امین نگارشی موافقت شد.

همچنین در این جلسه برای فیلم‌های سینمایی ایرانی" تنگه ابوقریب" به تهیه کنندگی سعید ملکان و کارگردانی بهرام توکلی و" راه رفتن روی سیم" به تهیه کنندگی سعید سعدی و کارگردانی احمد رضا معتمدی پروانه نمایش خانگی صادر گردید.

این گزارش می افزاید: با عرضه دو عنوان فیلم خارجی ، سه عنوان فیلم مستند و آموزشی و سه عنوان فیلم مراکز فرهنگی و جشنواره‌ها موافقت به عمل آمد.

انتهای پیام

لینک کوتاه لینک

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.