جواب نیوز

توضیحات شهریاری درباره یک حاشیه/ تور کنسرت های خارجی برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر، پس از اعلام تاریخ تور کنسرت‌های رحیم شهریاری در چهار شهر آمریکا و کانادا در هفته‌های گذشته، کنسرت این خواننده با استقبال دوستداران موسیقی آذربایجانی رو به رو شد. این در حالی است که رحیم شهریاری از احتمال تمدید این اجراها در آمریکا و کانادا خبر داده است.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی برنامه گذاران این کنسرت‌ها، رحیم شهریاری در تاریخ ششم ژانویه در شهر اورنج سیتی آمریکا، دهم فوریه در سن دیه گو آمریکا، ۲۳ فوریه در مونترال کانادا و ۱۸ مارچ در ونکوور کانادا به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

شهریاری درباره حواشی به وجود آمده در برخی رسانه‌ها درباره کنسرت خارج از کشور خود گفت: هرگز به دنبال شهرت و موقعیت مالی نبوده و نیستم و همواره سعی کرده‌ام تحت قوانین کشور و احترام به مخاطب در هر شرایطی فعالیت کنم. حواشی بوجود آمده در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی کوچکترین خللی در برنامه ریزی کاری من به وجود نخواهد آورد و به زودی با برنامه‌ریزی ویژه‌ای دور جدید اجراهای زنده و آثار جدیدم را در ایران از سر خواهم گرفت.

رحیم شهریاری کنسرت‌های خود را در دور جدید فعالیت‌هایش در تهران به تهیه کنندگی موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه کنندگی علی حق‌شناس روی صحنه خواهد برد.

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.