جواب نیوز

توسعه فضای کسب و کار برای استارت‌آپ‌ها یک ضرورت ملی است

یوسفی‌زاده مطرح کرد؛

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هفتم دی­ماه ۱۳۹۶ برگزار می‌­شود. به جرات می‌توان گفت صنعت ICTو رایانه کشور از مدیران به­روز، باهوش و آینده‌­نگری بهره‌­مند است که می‌توانند آینده بهتری را برای این صنعت مهم، رقم بزنند و این موضوع، با بررسی وضعیت امروز این صنعت در کشور (در مقایسه با بسیاری از دیگر صنایع) به خوبی عیان می‌شود.

محمد علی یوسفی‌­زاده مدیرعامل شرکت آسیاتک که از موفق‌ترین مدیران صنعت ICT کشور است، در گفتگویی، یکی از اهداف اصلی خود از شرکت در این انتخابات و کاندیدا شدن را توسعه فضای کسب و کار برای استارت‌آپ‌ها عنوان کرد.

وی با اشاره به رشد و تاثیر جهانی این صنعت، تصمیمات مدیران صنعت ICT را بر اساس منافع ملی، حفظ حقوق سهامداران، کارکنان و مردم دانست و تاثیر همگرایی در راستای افزایش ضریب قدرت، نفوذ و سهم بازار را امری اجتناب ناپذیر دانست.

مدیرعامل شرکت آسیاتک با تشریح اقدامات و برنامه­‌های خود، نزدیک‌ترشدن صنایع نوپا و استارت­‌آپ­‌ها در حوزه آی ­تی به فضای مناسب در کسب­ و کارهای فعلی را از مهم­ترین این اهداف برشمرد.

وی تقویت نیروی انسانی متخصص را به همراه توسعه و قابل استفاده کردن کلان ابزارها بر اساس چهار پایه اصلی نظام صنفی در روابط با حاکمیت را از دیگر اهدافی دانست که در این فرایند مبتنی و با تعریف قوانین جدید نظام صنفی رایانه ای صورت می‌پذیرد.

یوسفی‌­زاده در پایان گفت: در نتیجه این فرآیند، توسعه کلانی در این حوزه روی خواهد داد که بدون شک اثرات مثبت این توسعه، بر تمامی سطوح کشور، بهبود کمی و کیفی کسب و کار و ارتقای کیفیت زندگی مردم عزیز میهن‌مان خواهد بود.

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.