جواب نیوز

برگشتم اما معتقدم بدون مربی خارجی نتیجه نمی گیریم

محسن شادی پس از بازگشت به تیم ملی؛

به گزارش خبرنگار مهر، محسن شادی قایقران روئینگ ایران بعد از بازیهای المپیک لندن و رفتن احمد دنیامالی رئیس فدراسیون قایقرانی وقت با اظهار اینکه دیگر علاقه ای به ماندن در این رشته ندارد از دنیای حرفه ای ورزش خداحافظی کرد. در این سالها وساطت مسئولین نیز چاره ساز نشد. مدتی پیش رئیس فدراسیون قایقرانی کشورمان از احتمال بازگشت این پاروزن پر افتخار خبر داده بود. اما بازهم شادی تمایلی به بازگشت نداد. اما این بار نام محسن شادی در لیست دعوت شدگان به دوازدهمین اردوی تیم ملی روئینگ مردان دیده می شود.

محسن شادی ۲۹ ساله اهل آذربایجان غربی اولین پاروزنی است که قایقرانی ایران را در مسابقات قهرمانی جهان صاحب مدال کرده و دو مدال طلای با ارزش را از بازیهای آسیایی برای کشورمان به ارمغان آورده است. دو مدال طلا و یک نقره از مسابقات قهرمانی جهان سالهای ۲۰۰۸، ۲۰۰۹، و ۲۰۱۰ به همراه مدال طلای سبک وزن مردان روئینگ در بازیهای آسیایی چین ۲۰۱۰ و کره جنوبی ۲۰۱۴ از بهترین افتخارات این قایقران می باشد.

شادی پس از اینکه رسما به اردوی تیم ملی روئینگ مردان ایران وارد شد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: من ۲۰ روزی هست که تمرینات خودم را در اردوها شروع کرده ام و از امروز چهارم دی ماه نیز در اردوی مرحله جدید حاضر خواهم بود.

قایقران روئینگی ایران قبل از این اعلام کرده بود که در صورتی به تیم ملی می آید که یا «جیوگانیک» یا یک مربی خارجی در راس تیم ملی باشد اما دوازدهمین اردوی تیم ملی روئینگ مردان از امروز چهارم دی ماه با حضور طاهر کبوتری مربی ایرانی در ارومیه آغاز شده است.

وی در این خصوص به مهر گفت: مربی ایرانی که نه باید با مربی خارجی تمرین کرد. با فدراسیون صحبت کرده ام آنها دنبال مربی خارجی هستند و مذاکراتی را با «لیو» مربی چینی این رشته که قبل از این هم در ایران مربیگری کرده است انجام داده اند و وی قول داده که به ایران بیاید.

شادی در پاسخ به سوال مهر که در صورتیکه فدراسیون نتواند مربی خارجی بیاورد آیا از تیم جدا می شوید نیز این طور پاسخ داد: این طور نیست که نمانم اما معتقدم که بدون مربی خارجی نتیجه ای نمی گیریم.

وی ادامه داد: فدراسیون هر برنامه تدارکاتی که پیش بینی کرده است دنبال خواهم کرد. فدراسیون این برنامه ها را مطابق با خواسته مربیان اجرا خواهد کرد. تنها دغدغه ام این است که فدراسیون مربی را برایم تامین کند.

دارنده دو مدال طلای بازیهای آسیایی پیرامون اینکه شانس تکرار مدال در جاکارتا را خواهد داشت یا خیر نیز بیان کرد: تا بازیهای آسیایی باید دید چه پیش می آید. حریفان ام تغییر نکرده اند و همان شرایط قبل را دارند و باید دید در ادامه تمرینات و برنامه ها چه خواهد شد.

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.