جواب نیوز

برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال ۱۳۹۶ معرفی شدند

برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال ۱۳۹۶ معرفی شدند

برگزیدگان نهایی جشنواره فاوا در سال ۱۳۹۶ امروز اعلام شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در مجموع پنج محور در نظر گرفته شده برای جشنواره فاوا، هیئت داوران ۲۵ برگزیده را معرفی کردند.

بر همین اساس در محور «توسعه کسب‌وکارهای نوآورانه» و زیر محور نوآوری در کسب‌وکار، شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا رتبه نخست را کسب کرد.

در محور «استارتاپ برتر» در بخش ICT شرکت راهکارهای سیدار پارس رتبه نخست، شرکت سامانه نگار آتنا رتبه دوم و شرکتهای آسان بار و کافه کادو رتبه سوم را بدست آوردند.

در محور «دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیک»، گمرک جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست، شرکت مدیریت منابع آب ایران رتبه دوم و سازمان سنجش آموزش کشور به همراه سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی رتبه سوم را بدست آوردند.

ضمنا سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی ایران، سازمان هواشناسی کشور، سازمان ملی استاندارد و سازمان امور اراضی کشور شایسته تقدیر اعلام شدند.

در محور «صادرات محصولات دانش‌بنیان» در زیر محور صادرات شرکت موننکو رتبه نخست، شرکت نیان الکترونیک رتبه دوم، شرکت کارخانجات کابل شهید قندی رتبه سوم را بدست آوردند.

همچنین در این بخش و در زیر محور آمادگی صادرات شرکت صنایع ارتباطی پایا رتبه نخست، شرکت صنایع ارتباطی آوا رتبه دوم را بدست آوردند و شرکت آزمون کیفیت شایسته تقدیر اعلام شد.

در محور پژوهشهای منتهی به فناوری و در زیرمحور پژوهش منجر به محصول یا خدمت و منتهی به مجوز شرکت نرم‌افزاری امن پرداز رتبه اول را کسب کرد و شرکت داده‌پردازان دوران و شرکت افرانت به ترتیب رتبه‌‌های دوم و سوم را بدست آوردند.

در زیر محور پژوهشهای تسهیل‌گر دسترسی به فناوری نیز شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات امن مهیمن رتبه نخست، شرکت مهندسی الکترونیک پندار پژوه رتبه دوم را بدست آوردند.

در زیر محور شرکتهای فناور دانشگاهی حاص از کار پژوهش نیز شرکت پیام‌افزار پیک آسا حایز رتبه نخست شد.

انتهای پیام/

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.