جواب نیوز

برگزاری مسابقه “ایده‌شو”

به گزارش جواب نیوز،

ایده شو

رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری مسابقه ایده شو در روزهای آینده خبر داد.

دکتر سید شمس‌الدین هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: "ایده‌شو" یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.

وی اظهار کرد: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده‌پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را در بوته نقد برای بهبود آن‌ها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌ وکار نوپای موفق قرار دهند.

رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت‌کنندگان پس از ثبت‌نام، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت‌کنندگان در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رای‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.

هاشمی تصریح کرد: حضور و ثبت نام در این رویداد چند ساعته برای علاقه‌مندان به کارآفرینی آزاد و بدون پیش‌نیاز است و جهت ثبت نام کافی‌است از طریق لینک evnd.co/gvc۸۱ ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: مسابقه "ایده‌شو" به همت پارک علم و فناوری استان، دانشگاه یاسوج، دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، بنیاد نخبگان استان، اتاق بازرگانی و بنیاد فرهیختگان ایران برگزار خواهد شد.

رئیس پارک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: زمان برگزاری این رویداد ۲۶ آبان ماه جاری در یاسوج است.
انتهای پیام

لینک کوتاه

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.