جواب نیوز

برتری الغرافه قطر مقابل تراکتور سازی

در جشنواره استثنوایی پول پارو کن ( کلیک کنید )

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم تراکتور سازی با نتیجه سه بر یک مقابل الغرافه قطر شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های تراکتور سازی تبریز و الغرافه قطر در سری رقابت های گروه A لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹ امروز( سه شنبه ۲۸ فروردین ماه ) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه سه بر بر صفر به سود میزبانبه پایان رسید.

گل تیم تراکتور سازی توسط محمد ایران پوریان در دقیقه ۳۱ از طریق پنالتی برای تراکتور سازی و موید حسن در دقیقه ۷۰، عبدالعظیم حاتم در دقیقه۷۵ و مهدی طارمی در دقیقه ۸۷ به ثمر رسید.

ترکیب تراکتور سازی ایران: فرزین گروسیان، محمد ایران‌پوریان، مهدی کیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد آزادی، عارف آغاسی، فرزاد حاتمی، سید فاخر تهامی، محمد مسلم‌پور، علی طاهران و ارسلان مطهری

ترکیب الغرافه قطر: قاسم برهان، سعید الحق عیسی، یوسف مفتاح، مهدی طارمی، الیحری،‌ منکز ادی، یحیی السالمی، الزریگی، موید حسن، کارلوس آمادو و عبدالعزیز حاتم

دقایق حساس:

مهدی طارمی در دقیقه ۱۱ این دیدار از پشت محوطه جریمه تراکتور سازی شوت زد که توپ از بالای دروازه تیم میزبان راهی اوت شد.

شوت مهدی طارمی در دقیقه ۲۰ این دیدار از داخل محوطه جریمه را فرزین گروسیان با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

بازیکن تیم الغرافه قطر در دقیقه ۳۰ این دیدار در داخل محوطه جریمه تیم میهمان مانع ادامه حرکت ارسلان مطهری شده و این بازیکن به روی زمین افتاد. داور این صحنه را خطای پنالتی به سود تیم میزبان اعلام کرد.

کارلوس آمادو در دقیقه ۳۸ این دیدار با پاس در عرض صاحب توپ شد که ضربه این بازیکن توسط دروازه بان تراکتور سازی جمع کرد.

ارسال بازیکن تیم الغرافه قطر از طریق ضربه ایستگاهی در دقیقه ۳۹ این دیدار به موید حسن رسیده و این توپ در ادامه راهی اوت شد.

شرح گل:

گل تراکتور سازی: محمد ایران پوریان از طریق پنالتی توپ را در جهت حرکت دروازه بان الغرافه شوت زد ولی دروازه بان این تیم نتوانست مانع گلزنی شود.

گل اول الغرافه قطر: موید حسن در دقیقه ۷۰ این دیدار طریق ضربه ایستگاهی از پشت محوطه جریمه توانست به صورت مستقیم گل اول تیمش را وارد دروازه کند.

گل دوم الغرافه قطر: مهدی طارمی از بیرون محوطه جریمه تراکتور سازی توپ را به داخل محوطه و به موید حسن پاس داده و این بازیکن نیز توپ را چند متر عقب تر به عبدالعظیم حاتم پاس داده و این بازیکن توانست گل دوم تیمش را در دقیقه ۷۵ به ثمر برساند.

گل سوم الغرافه قطر: مهدی طارمی در دقیقه ۸۷ این دیدار از بیرون محوطه جریمه توپ را به بازیکن خودی در داخل محوطه جریمه پاس داده و بلافاصله مهدی طامری با پاس دوباره صاحب توپ شده و توانست به شوت زیبایی گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

حواشی:

پیش از شروع این دیدار هواداران تراکتورسازی شعار «آجورلو حیا کن، تراکتورسازی را رها کن» و «مدیر بی‌لیاقت، بازیکن بی‌غیرت» سر دادند.

هواداران این تیم سائلام، سرمربی تراکتورسازی را مورد تشویق قرار دادند.

تماشاگران حاضر در ورزشگاه که به شدت از نتایج تیم‌شان در این فصل ناراضی هستند، در جریان بازی نیز به شعارهای خود علیه بازیکنان تراکتورسازی ادامه دادند.

حدود دو هزار تماشاگر این بازی را از نزدیک مشاهده می‌کنند.

۲۰۴۴۱

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.