جواب نیوز

با چشم باز تیم نساجی را انتخاب کردم

مهابادی در گفتگو با مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان تیم فوتبال نساجی مازندران با داود مهابادی بعنوان سرمربی برای نیم فصل دوم به توافق رسیدند و سرمربی جدید این تیم رسما کارش را با این تیم آغاز کرد.

مهابادی بعد از آغاز رسمی کار در نساجی به خبرنگار مهر، گفت: قبل از هر چیز از تمامی پیشکسوتان عزیز نساجی مازندران رخصت گرفتم و امیدوارم مثل همیشه از تیم خود پشتیبانی کنند. من تمامی شرایط را در نظر گرفتم و دیدم نساجی مازندران تیم بزرگی است که پتانسیل صعود دارد و به همین دلیل با چشمان باز این تیم را انتخاب کردم.

وی افزود: بر خود لازم می‌دانم از اعتماد مالکان و مدیرعامل نساجی مازندران هم تشکر کنم و تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا به این اعتماد پاسخ مثبتی بدهم. همچنین جا دارد از زحمات کادرفنی قبلی و مهدی پاشازاده تشکر کنم. به هر حال این رفت و آمدها در فوتبال طبیعی است.

مهابادی با اشاره به طرفداران پرشمار نساجی مازندران یادآور شد: یکی از ملاک های من حضور طرفداران خونگرم و پرشور نساجی بود. داشتن چنین هوادارانی آرزوی هر مربی است و کار کردن در تیمی که این همه طرفدار دارد بسیار جذاب است.

سرمربی جدید نساجی مازندران تصریح کرد: می‌دانم انتظارات از من و نساجی بالاست اما شعار من پشتکار و تلاش است. به بازیکنانم هم همین حرف را زدم و باز تکرار می‌کنم با انگیزه بالا و به پشتوانه هواداران پرشور نساجی مازندران از همین امروز استارت صعود به لیگ برتر را می‌زنیم.

مهابادی در پایان یادآور می‌شود: جا دارد تشکری هم از مدیریت باشگاه برق جدید، همکاران و بازیکنان و مردم شیراز داشته باشم.

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.