جواب نیوز

اعزام سه دوچرخه سوار معلول به مسابقات قهرمانی آسیا مالزی

رییس انجمن دوچرخه‌سواری معلولان از اعزام سه دوچرخه سوار معلول به مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی خبر داد و گفت: این دوچرخه سواران در سه ماده یک کیلومتر، تعقیبی انفرادی و تیم اسپرینت به رقابت خواهند پرداخت.

فرهاد عصفوری در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: مهدی محمدی، علیرضا قاسمی و بهرام سلیمانی به همراه علیرضا مکوندی (مربی) نفرات اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا هستند که ۲۶ بهمن ماه راهی مالزی می‌شوند و مسابقات از ۳۰ بهمن آغاز و به مدت سه روز ادامه‌ خواهد داشت.

وی اظهار کرد: به منظور آماده‌سازی بهتر دوچرخه‌سواران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا، دوچرخه‌سواران اعزامی از اواخر آذر وارد اردوی آمادگی شدند و این اردوتا ۲۰ دی در اهواز ادامه‌ خواهد داشت. هدفمان بر این است تا بهترین نفرات خود را در سه رشته یک کیلومتر ، تعقیبی انفرادی و تیم اسپرینت برای این رقابت ها انتخاب کنیم تا بتوانیم به نتایج خوبی در اولین حضور تیم در رقابت‌های قهرمانی آسیا دست پیدا کنیم. البته پیش‌بینی ما قرار گرفتن روی سکوست که امیدوارم این امر محقق شود.

رییس انجمن دوچرخه‌سواری معلولان همچنین درباره وضعیت دوپینگ در دوچرخه‌سواری معلولان، خاطر نشان کرد: به دلیل نظارت شدیدی که فدراسیون جانبازان و معلولان در خصوص دوپینگ دارد، خوشبختانه در دوچرخه‌سواری معلولان هنوز دوپینگ اشاعه پیدا نکرده و ما شرایط خوبی از این نظر در بین دوچرخه‌سواران معلول داریم.

عصفوری در پایان درباره وضعیت تیم دوچرخه‌سواری معلولان برای شرکت در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا، گفت‌: در آخرین جلسه‌ای که در خصوص وضعیت تیم‌های حاضر در بازیهای پاراآسیایی انجام خواهد شد، شرایط تیم دوچرخه‌سواری نیز برای حضور در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا مورد بررسی قرار خواهد گرفت که آیا امکان حضور در جاکارتا را دارد یا خیر؟ ما هنوز امیدوار به حضور تیم دوچرخه‌سواری در بازیهای پاراآسیایی هستیم.

انتهای پیام

لینک کوتاهلینک خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.