جواب نیوز

آزاد: ورزشکاران کراس فیت آماده باشند/ به زودی رقابت‌های جایزه بزرگ کاپ آزاد کشوری برگزار می‌شود

آزاد: ورزشکاران کراس فیت آماده باشند/ به زودی رقابت‌های جایزه بزرگ کاپ آزاد کشوری برگزار می‌شود

رئیس کمیته کراس فیت ایران گفت: کراس‌فیت فقط ورزش نیست بلکه عرصه‌ای است برای جذب و ترغیب و تربیت جوانان و نوجوانانی سالم، با نشاط و سخت‌کوش.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، سهراب آزاد رئیس کمیته کراس فیت ایران ضمن تبریک سال جدید و با اشاره به توسعه و گسترش این رشته در سراسر کشور گفت: رشته کراس فیت بعنوان رشته ای ورزشی که تمامی فاکتورهای لازم برای جذب و ترغیب نسل نوجوان و جوان ایران اسلامی را دارد می رود تا با مخاطبین فراوانی که برای خود پیدا می کند روز به روز کامل تر و مردمی تر شود.

وی ادامه داد: شرایط تمرینی و مسابقه ای این رشته تمامی نیازهای جسمی و‌ روحی نسل جوان را از داشتن فیزیکی زیبا تا قدرتی مناسب و حس شادابی تامین می کند و در آخر بعنوان مهمترین فاکتور، خروجی مناسبی تحت عنوان جوانانی سختکوش با داشتن قدرت تحمل فشار و ناملایمات زندگی را پرورش می دهد.

آزاد با تاکید بر این که کراس دیگر فیت فقط یک رشته ورزشی نیست اظهار داشت: این رشته با توجه به توسعه روز افزون خود در سراسر دنیا مفهومهای جدیدی از ورزش را رقم زده که یکی از آنها صنعت است. توسعه رشته کراس فیت برابر است با توسعه صنعت ورزش و همچنین ایجاد اشتغال و به همین خاطر هم از تمامی ارگانها بخصوص وزارت ورزش و فدراسیون ورزشهای همگانی درخواست حمایت هر چه بیشتر را داریم.

وی به برپایی مسابقات قهرمانی کشور مردان اشاره کرد و گفت: به حول و قوه الهی اولین دوره این پیکارها با کمک دوستان و همراهان عزیز به مدت دو روز در مجموعه ورزشی شهید کشوری برگزار شد که کمال سپاس را از همکاری همه عزیزان به خصوص دکتر مجدآرا رییس فدراسیون ورزش های همگانی دارم که اگر حمایت های ایشان نبود امکان اجرایی شدن برنامه های کمیته کراس فیت میسر نمی‌شد.

وی به یکی از مهمترین برنامه های سال آینده کمیته کراس فیت اشاره کرد و افزود :ورزشکاران برای رقابتهای جایزه بزرگ کاپ آزاد کشوری آماده شوند که این رقابتها در ابتدای سال جدید در کلاس جهانی برگزار می گردد.

وی یادآور شد: یکی دیگر از اهداف مهم ما در سال ۹۷ رقابتهای قهرمانی کشور در بخش بانوان می باشد که با تلاش همکاران در بخش بانوان کمیته کراس فیت مقدمات این امر نیمه اول سال آتی در حال انجام است.

سهراب آزاد در پایان گفت: در سال ۹۷ برنامه های ما با حمایت فدراسیون و با قدرت ادامه دارد، کلاس های مربیگری و داوری از اهم این برنامه ها می باشد.
انتهای پیام /

لینک اصلی خبر

اخبار مرتبط

نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.